support

استقرار، پیاده سازی و آموزش نرم افزار

یکی از مهم ترین عوامل موفقیت نرم افزارهای فروش و مالی، پیاده سازی اصولی و مناسب و منطبق با نیازهای مجموعه می باشد که به آن خدمات استقرار و پیاده سازی نرم افزار اطلاق می گردد. این خدمات باعث می شود دانش استفاده از نرم افزار در رستوران نهادینه شده و به بهترین نحو مورد بهره برداری قرار گیرد. پس از خرید نرم افزار حامی کارشناسان پشتیبانی شرکت، آمادگی دارند تا در اسرع وقت اقدام به نصب و استقرار این سیستم نمایند.

بی تردید عنصر آموزش یکی از مولفه های موثر در راه اندازی موفق سیستم اتوماسیون رستوران می باشد. آموزش کاربران یکی از اصلی ترین خدماتی است که کارشناسان شرکت پس از نصب نرم افزار حامی به مشتریان خود ارایه می دهند. با توجه به اینکه حامی نرم افزاری تخصصی در حوزه رستوران بوده و دارای امکاناتی جامع می باشد، لازم است نحوه به کارگیری نرم افزار به خوبی به کاربران آموزش داده شود. بنابراین کارشناسان حامی پس از استقرار نرم افزار به دقت تمامی موارد استفاده از آن را آموزش می دهند.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

پشتیبانی کارآمد، یکی از مهمترین دغدغه ­های مشتریان هنگام انتخاب یک نرم افزار است. بر اساس نظرسنجی های انجام شده از جامعه خریداران، یکی از شاخص های مهم در انتخاب محصولات داده پردازی پارسیان برتری این شرکت در مقایسه با رقبا در ارایه خدمات پشتیبانی در تمامی مراحل راه اندازی و بهره برداری از سیستم می باشد. به همین منظور، تیمی متشکل از کارشناسان زبده، مجرب و با ­اخلاق را در جهت کارایی حداکثری سیستم ها و آسایش­ خاطر مشتری گرد هم آورده ایم. ما پشتیبانی را مقوله­ ای مهم در بقای محصول می­­ دانیم و همواره در تلاشیم خدماتی متمایز و جدید را برای مشتریان به ارمغان آوریم.

خدمات پشتیبانی

حامی جهت ارایه خدمات مطلوب به مشتریان از روش های زیر استفاده می نماید:

  • خدمات ریموت: استفاده از سرویس هایی نظیر ریموت دسکتاپ و اپلیکیشن های ریموت و خدمات از راه دور جهت حل مشکلات مشتریان در سریع ترین زمان ممکن
  • تماس تلفنی: سعی بر حل مشکلات مشتریان طی تماس تلفنی و مکالمه با کارشناسان
  • خدمات حضوری: مشتریان برای آن دسته از خدمات که نیاز به حضور کارشناس حامی در محل پروژه دارند می توانند از این خدمت استفاده نمایند.
  • پایگاه دانش و ثبت تیکت: با توجه به گسترش خدمات الکترونیک و فناوری اطلاعات به عنوان یکی از الزامات دنیای امروزی، ارایه خدمات پشتیبانی نیز از این تحول دور نمانده و شرکت های پیشرو همچون داده پردازی پارسیان در برنامه ریزی ارایه خدمات پشتیبانی سهم قابل توجهی را به خدمات الکترونیک تخصیص داده اند. یکی از عمومی ترین مصادیق خدمات الکترونیک بهره گیری از سامانه تیکتینگ و پایگاه دانش می باشد. مشتریان می توانند پاسخ به سوالات متداول خود را در وب سایت حامی به نشانی www.hamipos.com  یافته و یا در صورت عدم وجود پاسخ، تیکت ثبت نمایند تا کارشناسان حامی در اولین فرصت به سوالات پاسخ دهند.

ارتباط با واحد پشتیبانی

تماس در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل (9 الی 21):  54 - 09104445850

نشانی: تهران، انتهای اشرفی اصفهانی، نبش کوچه سعدی، پلاک 2، واحد 4

تلفن تماس: 44801040 (021)

linkedin google_plus aparat instagram telegram
dl