weblog

مقالات آموزشی

menu

منوی خود را با تحلیل سود و زیان طراحی کنید...

شما مدیر یک رستوران هستید؛ قطعا مهم ترین هدف شما ارایه خدمات مناسب و فروش بالاست. برای داشتن فروش بیشتر باید برنامه ای درست و اصولی داشته باشید. برای مثال از منو شروع می کنیم:

ادامه مطلب

chaart

از کجا بدانیم رستورانمان در حال سوددهی است یا نه...

مدیر یک رستوران برای اینکه بتواند یک برنامه ی کاری درست داشته باشد نیاز دارد از وضعیت سود و زیان خود مطلع باشد؛ اگر رستوران در حال زیان دهی باشد لازم است برنامه ریزی های تبلیغاتی راه اندازی شود تا رستوران از مرحله رکود به سلامت بگذرد.

ادامه مطلب

idea

ایده هایی که به کسب و کارهای نوپا کمک می کند…

کسب و کار جدید بدین معنی نیست که کسی تا بحال این کار را انجام نداده باشد بلکه کاری است که شما به شیوه ای متفاوت از روش های قدیمی آن را انجام دهید. قطعا هیچ کسب و کاری نیست که در کوتاه مدت سوددهی داشته باشد بنابراین برای شروع می بایست با یک برنامه ریزی مناسب نتیجه را در بلند مدت جستجو نمایید.

ادامه مطلب

socialmedia

فروش بیشتر از طریق شبکه های اجتماعی

همه ی ما از نقش شبکه های اجتماعی در دنیای امروز مطلع هستیم. این رسانه ها در تمام جنبه های زندگی افراد تاثیرگذار بوده است. تحقیقات نشان می دهد بیشتر تصمیمم گیری های خرید در این شبکه ها اتفاق می افتد.

ادامه مطلب

management

وظایف مدیر داخلی رستوران

کسب و کار در دنیای امروز با گذشته تفاوت بسیاری کرده است، امروزه مدیریت با نشستن پشت میز در یک دفتر و دریافت گزارشات روزانه از محیط کار و نحوه کارکرد پرسنل تعریف نمی شود. مدیران موفق مدیرانی هستند که مستقیما وارد کار شده و تمام امور را بررسی کرده و چالش های احتمالی را با آگاهی و راهکارهای جدید حل می نمایند.

ادامه مطلب

online

سفارش اینترنتی غذا

چندی است که زندگی ما به خاطر حضور اینترنت دستخوش تحول شده است، به طوری که ممکن است فقدان آن، حتی برای چند ساعت تمام برنامه های کاری و یا شخصی ما را تحت تاثیر قرار داده و یا دچار مشکل سازد.

ادامه مطلب

technology

تاثیر تکنولوژی در صنعت رستوران

با ورود تکنولوژی به دنیای امروز تحولی عظیم در سبک زندگی و نوع تعاملات ما رخ داده است. ظهور نرم افزارها و سخت افزارهای جدید باعث شده با ورود به هر مکانی با دنیایی متفاوت از گذشته مواجه شویم. صنعت رستوران نیز همگام با سایر صنایع دچار تغییرات چشمگیری شده است که در آینده ی این صنعت تاثیر بسزایی خواهد داشت.

ادامه مطلب

نشانی: تهران، انتهای اشرفی اصفهانی، نبش کوچه سعدی، پلاک 2، واحد 4

تلفن تماس: 44817230 - 44817330 - 44841027 - 44817212 - 44801040 (021)

linkedin google_plus aparat instagram telegram