پرسش های متداول

بیشترین سوالاتی که از طرف خریداران نرم افزار رستورانی حامی مطرح شده در این قسمت آمده است. با کلیک بر روی سوال، پاسخ آن را مشاهده نمایید. در صورتی که پاسخ سوال خود را نیافتید از طریق ثبت تیکت یا تماس با واحد پشتیبانی سوالات خود را مطرح نمایید.

امکان مشاهده موقعیت یک پیک خاص در لحظه یا تمامی پیک ها، همچنین امکان مشاهده تمامی مسیرهای طی شده در طول روز و گزارش های مرتبط با آن.
از قسمت "گزارشات" "مرور فروش" از تب "مجموع فروش"، فیلتر "بزرگتر از را" انتخاب کرده و مبلغی را وارد می کنیم، تمامی مشتریانی که خرید بالاتر از رقم انتخابی را داشتند لیست می شوند. از بالای صفحه سمت چپ گزینه "ثبت تخفیف" را انتخاب کرده و تخفیف مورد نظر را لحاظ می کنیم.
در هر دو صفحه سالن و مشترکین ثبت سفارش به صورت سالن، مشترکین، حضوری و آنلاین وجود داشته و کالر آی دی فعال می باشد و برای ثبت سفارش مشترکین صرفا نباید از صفحه مشترکین استفاده نمود.
ممکن است پورت کالر آی دی جابجا شده باشد. ممکن است کابل usb جابجا شده باشد. ممکن است Baud Rate آن تغییر کرده باشد.
بله می توان تمامی سفارشات را حتی هنگام قطع شدن ارتباط تبلت با سیستم (قطع شدن برق) انجام داد و پس از اتباط مجدد همه فاکتورها را به سیستم ارسال نمود.
بله. در قسمت امکانات بر روی گزینه طراحی چاپ کلیک کرده و در این صفحه امکان ویرایش و طراحی مجدد تمامی چاپ های موجود در برنامه اعم از 8 سانتی، 6 سانتی، A4 و ... موجود می باشد.
امکان تعریف و پشتیبانی پرینتر به صورت نامحدود وجود دارد.
با توجه به اینکه نرم افزار دارای امکان "مدیریت پیک" می باشد، می توان پیک مورد نظر را بدهکار یا بستانکار کرد و در هرلحظه اقدام به گرفتن گزارش یا چاپ مانده حساب پیک نمود.
در قسمت منو اطلاعات پایه را انتخاب کرده بر روی لیست کالایی کلیک می کنیم گزینه "جدید" را انتخاب کرده پس از تعیین نام و گروه کالایی در تب قیمت و موجودی، قیمت کالا را وارد کرده و گزینه ثبت را انتخاب می کنیم.
وارد قست بستن صندوق می شویم و پس از بررسی گزارشات موجود و یا چاپ آن، مبلغ برداشتی از صندوق را وارد کرده و بر روی گزینه ثبت کلیک می کنیم.