فروش بیشتر از طریق شبکه های اجتماعی

social-media.jpg

نکته مهم: این مقاله بروز رسانی می شود؛ مطالعه هفتگی این مقاله را فراموش نکنید...
شما می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این مقاله از طریق فرم نظرات در همین صفحه مطرح نمایید.

همه ی ما از نقش شبکه های اجتماعی در دنیای امروز مطلع هستیم. این رسانه ها در تمام جنبه های زندگی افراد تاثیرگذار بوده است. تحقیقات نشان می دهد بیشتر تصمیمم گیری های خرید در این شبکه ها اتفاق می افتد. حال می خواهیم بدانیم نقش این رسانه ها در کسب و کار رستوران ها چیست و چطور می تواند در بهبود فروش موثر باشد.
شبکه های اجتماعی:
گروه های تلگرامی مرتبط، فضایی مناسب جهت تبلیغ و اطلاع رسانی است؛ زیرا افراد حاضر در این گروه ها با هدف شناسایی رستوران های معتبر گرد هم آمده اند. محتوای مناسب و مرتبط می تواند در جذب مخاطب موثر باشد هر چه افراد بیشتری را همراه خود کنید به طبع به مشتریان شما هم افزوده خواهد شد.
مشتریان وفادار:
از تجربیات مشتریان وفادار خود استفاده کنید و از زبان خودشان احساسی که نسبت به صرف غذا در رستوران شما داشته اند را به اشتراک بگذارید.
عکس و فیلم:
از غذاهایتان عکسی را همراه با مواد تشکیل دهنده منتشر کنید و توضیحاتی راجع به تاریخچه ی آن ارایه دهید تا مخاطب تمایل به مطالعه و پیگیری داشته باشد.
کمپین های تبلیغاتی:
مثلا از مشتریان خود بخواهید یک تصویر از غذایی که در رستوران شما صرف کرده اند تهیه نمایند و با هشتگ مرتبط در صفحات خود به اشتراک بگذارند و در نهایت به تصویری که بیشترین بازدید را داشته هدیه ای ارایه دهید.
وبسایت:
برای رستوران خود وبسایت داشته باشید تا اطلاعات دلخواه را در آن منتشر نمایید تا مشتریان راحت تر بتوانند به شما دسترسی داشته باشند.
نرم افزار رستوران:
هر رستوران نیاز به یک نرم افزار رستوران دارد تا علاوه بر انجام کارهای فروش و حسابداری و انبار؛ بتواند از طریق قابلیت های موجود در نرم افزار رستورانی خود تبلیغات موثر داشته باشد.

☑ این مقاله را به اشتراک بگذارید.

Facebook Google LinkedIn Print Telegram
تعداد بازدید : 270

نظرات کاربران

نظرات