ایده هایی که به کسب و کارهای نوپا کمک می کند

idea.jpg

نکته مهم: این مقاله بروز رسانی می شود؛ مطالعه هفتگی این مقاله را فراموش نکنید...
شما می توانید سوالات و نظرات خود را در مورد این مقاله از طریق فرم نظرات در همین صفحه مطرح نمایید.

کسب و کار جدید بدین معنی نیست که کسی تا بحال این کار را انجام نداده باشد بلکه کاری است که شما به شیوه ای متفاوت از روش های قدیمی آن را انجام دهید.
هیچ کسب و کاری نیست که در کوتاه مدت سوددهی داشته باشد بنابراین برای شروع می بایست با یک برنامه ریزی مناسب نتیجه را در بلند مدت جستجو نمایید.
شما می بایست نسبت به کاری که راه اندازی می کنید اطلاعات کامل داشته باشید و از ابزارهای مرتبط بهره بگیرید؛
مثلا شما در حال راه اندازی یک کافه ی سیار هستید بررسی کنید چه ابزارهایی می تواند به سهولت عملکردتان کمک کند. داشتن دانش کمک بزرگی به راه اندازی کسب و کار شما می کند بدون آن و اطلاعات کامل از بازار، شکست یک قدم از پیروزی جلوتر است.
کار را باید با بیشترین توان خود شروع کنید و از نیروهای خلاق استفاده نمایید؛ خلاقیت می تواند گاهی از سرمایه هم موثرتر باشد. به رقبای خود توجه کنید؛ ببینید چه راههایی را رفته اند و شکست خورده اند آنها را تکرار نکنید و مدل های جدید را امتحان کنید. خرید کردن درست یک مهارت است که باید کسب نمایید. واسطه ها باعث می شوند شما هزینه ای بیشتر پرداخت نمایید. پس منابع اصلی را شناسایی و از آن ها خرید بهینه داشته باشید.
اطلاعات دریافت و پرداخت را بدرستی ثبت کنید از نرم افزار حسابداری رستوران استفاده کنید؛ زیرا به شما کمک می کند در پایان هر روز گزارش درستی از میزان فروش خود داشته باشید، با استفاده از نرم افزار رستوران می توانید هزینه های اضافی را شناسایی و نسبت به اصلاح عملکرد خود اقدام نمایید.

☑ این مقاله را به اشتراک بگذارید.

Facebook Google LinkedIn Print Telegram
تعداد بازدید : 324

نظرات کاربران

نظرات