یکی از شخصیت های معروف و محبوبی که در زمینه ی رستوران داری فعالیت می کند اسطوره ی فوتبال آسیا “احمدرضا عابدزاده” است هر فردی می تواند با توجه به فعالیتی که انجام می دهد صاحب شهرت شود ولی محبوبیت مقوله ی دیگری است.

وقتی علت تاسیس رستوران و فعالیت در این زمینه را از ایشان جویا شدیم پاسخ هایی دادند که شنیدنی است. یکی از دغدغه های همیشگی برای ایشان حضور در کنار مردم به دور از حواشی فوتبال بوده است. بنابراین چه بهتر که این حضور در یک فضای گرم و صمیمی و به بهانه ی صرف غذا باشد.

احمدرضا عابدزاده شخصا در رستوران خود حضور دارد – با هواداران عکس یادگاری می گیرد – با همان لبخند همیشگی پذیرای مشتریان است و ساعت ها درباره ی اخبار فوتبال به گپ و گفت می نشیند. او محبوبیت خود را از مردمی می داند که همواره در دوران بازی مشوق و حامی او بوده اند و حالا فرصتی دارد که در کنار همان هواداران خاطرات روزهای خوش را مرور کند. برای او ارایه ی غذای با کیفیت بسیار مهم است و برای ارایه خدمات عالی به مشتریان از نیروهای متخصص استفاده می کند.

اگر می خواهید در در یک محیط آرام و صمیمی در کنار اسطوره ی فوتبال آسیا لحظات خوشی را داشته باشید برگر بار احمدرضا عابدزاده این امکان را به شما می دهد.

بسیار مفتخریم با نرم افزار رستورانی حامی در مدیریت هر چه بهتر شعب برگر بار همراه بودیم. پیوستن تمام شعب برگر بار احمدرضا عابدزاده به خانواده مشتریان حامی افتخار ماست.